Клінкер - клінкерна плитка і кахель

Якщо ви шукаєте клінкерну плитку, яка буде служити вам довгі роки - ви звернулися за адресою. Магазин "Alfa-deluxe" пропонує всі необхідні елементи для оздоблення фасаду, сходів, підвіконь, терас, балконів і навіть димоходу! Вибирайте на сайті https://alfa-deluxe.com/ перевірені рішення і обирайте клінкер, одночасно красивий і функціональний. Крім традиційного використання (на відкритому повітрі), клінкерна плитка також ідеальна для використання всередині приміщень, будучи прекрасним декоративним елементом, наприклад, на кухні або у вітальні. Ознайомтеся з колекцією якісної клінкерної плитки для підлоги і сходів. Подивіться клінкерна фасадну плитку, зовнішню і внутрішню від Alfa-deluxe. Клацніть колекцію, щоб побачити приклади дизайну і оформлення терас і сходів, а також окремі елементи колекції клінкеру або переглянути їх в інтернет-магазині. Вибирайте фасон на свій смак. Багатий дизайн і неповторний дизайн клінкерної плитки змусять кожного знайти щось для себе.

Клінкерна плитка вже багато років є одним з найпопулярніших прийомів обробки фасадів. Клінкерна плитка ідеально підходить для традиційного дизайну будинків, а також для сучасних інтер'єрів у стилі лофт, що нагадують історичні будівлі з цього цегли. Цегляна плитка тепер доступна в багатьох цікавих кольорах, включаючи класичний цегляно-червоний, приглушений коричневий, елегантний сірий, а також більш виразні кольори, такі як жовтий і темно-синій. Клінкерна плитка доступна в глазурованої і гладкою версіях, але ви також можете вибрати версію з ніжною, грубою структурою з чітко видимою текстурою використовуваного цегли. Ці типи структурованої плитки активно використовуються в проектах з модним індустріальним характером. Клінкерна плитка також підходить для димоходу і тераси.

Клінкерна плитка виготовляється з глини і випалюється при температурі вище 1000 градусів. Це різновид будівельної кераміки. У магазині "Alfa-deluxe" цей товар доступний у різних кольорах та типах багатьох провідних виробників. У порівнянні з цеглою, клінкерна плитка для фасаду тонша і легша. Стандартна товщина плитки коливається від 20 до 65 міліметрів. Зазвичай кажуть, що плитка - це тонкий варіант клінкерної цегли.

Властивості та застосування клінкерної плитки

Клінкерна плитка має властивості, схожі на клінкерну цеглу - низьке водопоглинання - до 6%, висока стійкість, міцність, довговічність та естетичні цінності.

Існує безліч видів і застосувань клінкерної плитки, найпопулярнішими місцями використання є підлога, димохід, клінкерна плитка на сходи (також зовнішні), тераса. Клінкерна плитка - популярний матеріал, що використовується як фасадна плитка. Особливо при будівництві тришарової стіни найкраще підійде клінкер у вигляді плитки або цегли. Чому? Оскільки це міцний матеріал, який прослужить роками, і після укладання клінкерної плитки немає необхідності в додатковому оштукатурюванні стіни.

Copyright © . All Rights Reserved