Конструкція біметалевих обігрівачів
Багато з тих, хто живе в багатоповерхівках, з цікавістю дивляться на сучасні біметалічні радіатори опалення. Боляче возитися з важкими чавунними батареями, а легкий і красивий алюміній для квартири не годиться - не витримує тиску. А ось стильні і стильні біметалічні радіатори опалення ідеально підходять для квартири - як їх вибрати, ми зараз розповімо. Склад в Киеве позвляет выбрать и заказать биметаллически ерадиаторы по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.
Конструкція біметалевих обігрівачів
Корпус радіаторів виконаний з алюмінієвого сплаву з дрібними ребрами жорсткості і відрізняється відмінною тепловіддачею. Під корпусом знаходиться контур опалення з труб (мідних або сталевих).
Така «начинка» допомагає батареї адекватно протистояти впливу хімічних і механічних домішок, присутніх в гарячій воді для опалення.
Сталь, з якої складається сердечник, дуже міцна. Тому радіатор витримає навіть високий тиск. Це може бути 20, а то і 40 атмосфер (в деяких моделях до 100 атмосфер). А температура охолоджуючої рідини може піднятися до 110 або 130 градусів. Якщо вам потрібні більш конкретні номери, потрібно подивитися паспорт конкретного радіатора. Алюміній не тільки збільшує тепловіддачу, але і значно полегшує пристрій. Крім того, складна форма корпусу має дуже гарний дизайн, завдяки чому радіаторів відкривається чудовий огляд.
За характеристиками ці радіатори цілком підходять як для квартир в будинках різної поверховості, так і для індивідуальних котеджів з автономними системами опалення. Але не поспішайте відразу в магазин - спочатку ми розповімо, як розумно підійти до питання їх вибору.
Що краще: модель з декількох секцій або цільна?
Основна маса біметалевих радіаторів складається з секцій. Зазвичай це парне число. Ці елементи, виготовлені на заводі, об'єднані в один загальний радіатор. Стики між усіма секціями мають герметичні прокладки, закріплені ніпелями.
Такий варіант зручний тим, що завжди можна відняти або додати необхідну кількість секцій - з цим легко впорається досвідчений майстер.
Монолітна конструкція хороша тим, що витримує величезний тиск - до 100 атмосфер. Адже у нього всередині знаходиться монолітний стрижень зі сталі, міцність якої вище, ніж у секції. Зверху сталеві труби закриті алюмінієвою оболонкою. Хоч і рідше попереднього виду, але такі моделі теж є в магазинах.