Інтелектуальна система управління розумним будинком

Розумний будинок може зводитися з нуля або наповнюватися автоматизацією під час капітального ремонту. Ця ідея давно використовується за кордоном і вже захопила весь світ. Інтелектуальна система управління будинком є новий високотехнологічний спосіб облаштування інтер'єру приміщення. Дана система складається із сукупності технологій HMPS. Під цим маються на увазі високотехнологічні системи, які дають можливість об'єднувати наявні комунікації в одну, а також поставити її під точне і логічне управління апарату «штучного інтелекту», що настроюється під будь-які потреби господаря, його побажання. Як правило, це всіляка автоматизація і застосування інноваційних пристроїв.

Сьогодні рекомендуємо всім за посиланням купити онлайн автобусні квитки.

Розумний будинок включає такі «фішки» як електроприводи, суміщені з системами управління кліматом і освітлення, систему відеоспостереження, інтегровану зі смартфоном господаря, автоматичне керування системами вентиляції і кондиціонування, централізовану систему розподілу аудіо- і відеосигналу, що дозволяє отримати якісний звук і зображення в будь-якій точці будинки.

Для координації всіх систем необхідний центр управління, до якого можна підключити до трьохсот приладів. Йдучи з дому, ви не особливо хвилюєтеся, чи вимкнули. У кімнатах гасне світло, закриваються жалюзі або штори, вимикаються прилади, що працюють від розумних розеток. Не потрібно бігати по квартирі, перевіряючи, чи все в порядку. Центр управління пов'язаний з мобільним додатком на смартфоні, так що можна подавати елементарні голосові команди, щоб будинок був в цілковитій безпеці. Від будь-яких позаштатних ситуацій (вторгнення грабіжників, витік газу, «повінь» у ванній, некомфортна температура) захищають чуйні датчики. Такий будинок просто напханий розумною технікою, включаючи керовані домофон, розетку, датчики диму і витоку газу, датчик відкриття, датчик протікання, відеокамеру та реле для Двоклавішний вимикача, щоб включати і вимикати світло зі смартфона.

Copyright © . All Rights Reserved