Лотерейные билеты

Відчуваю себе щасливчиком? Тобі краще бути в грі в лотерею. Залежно від того, в яку з них ви граєте, у вас є досить довгі шанси. Більшість людей згодні з тим, що ризик будь-якого з цих подій насправді відбувається з ними досить малий. Вы можете заказать и сделать лотерейные билеты по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.  Давайте подивимося на це по-іншому. Припустимо, ви пішли на найбільший стадіон в світі, який трапляється в Північній Кореї. Стадіон був заповнений вщерть. Як частина ціни вашого квитка, ви були залучені в лотерею, де ви можете виграти нову машину. У цьому випадку ваші шанси на виграш 1 до 150 000.

Чи будете ви сидіти на краю свого місця на цьому стадіоні, поки вони читають номер квитка, або ви повірите, що реально ви не виграєте? Щоб вирівняти шанси на виграш у лотереї, вам доведеться заповнити один і той же стадіон до 833 разів більше, зібрати всіх цих людей і отримати однаковий малюнок для однієї машини. Хто-небудь повірить, що вони дійсно можуть перемогти в натовпі таких великих людей?

Все ще не переконаний? Якби вони роздавали новий будинок тільки одній людині, і все в шести найбільш густонаселених штатах були б задіяні, це дорівнювало б ваші шанси на виграш у лотереї. Звичайно, хтось повинен виграти в лотерею, і єдиний спосіб виграти її - це брати участь в ній, як то кажуть в рекламі. Але який кращий спосіб бути в цьому? Правила ймовірності вимагають, щоб ви не збільшували свої шанси на виграш у лотереї, граючи часто. Таким чином, кожен раз, коли ви граєте в лотерею, існує незалежна ймовірність - дуже схоже на кидок монети, коли кожен кидок, незалежно від кількості кидків, має ймовірність попадання один на два на голови. Шанси залишаються незмінними - в лотереї і підкиданні монети - незалежно від частоти гри.

Однак ви можете збільшити свої шанси, купивши більше квитків на той же розіграш. Майте на увазі, однак, що два квитки можуть збільшити ваші шанси з одного на 14 мільйонів до двох на 14 мільйонів, що, за статистикою, не є істотним поліпшенням. Хтось повинен буде купити багато квитків, щоб значно збільшити свої шанси на виграш. Однак, навіть якщо людина могла собі дозволити, він або вона не могли б купити досить лотерейних квитків, щоб гарантувати виграш, якщо тільки він або вона не був єдиною людиною, які купують квитки. Чим більше квитків продано колективно, тим вище ймовірність виграшу.

Copyright © . All Rights Reserved