Енергоефективний будинок

Енергоефективний каркасний або «зелений» будинок передбачає поєднання утепленого фундаменту, якісної теплоізоляції стін і перекриттів. Що входить в це поняття?

Перш за все фундамент. Це утеплена шведська плита, що дозволяє відмовитися від установки радіаторів на першому поверсі. Переваги очевидні: в літні місяці плита днем поглинає надлишкове тепло, а вночі віддає його назад, в зимові - сприяє рівномірному прогріванню приміщення і рятує будинок від швидкого охолодження в разі відключення опалення.

Далі необхідно утеплення стін. Між стійками силового каркаса будинку закладається кам'яна вата товщиною 200 мм. Із зовнішнього боку каркаса між брусками монтується додатковий шар теплоізоляції з вати товщиною 50 мм. Загальна товщина шару ізоляції стін сягає 250 мм.

Сьогодні рекомендуємо всім купити жд квиток укрзалізниця онлайн недорого на сервісі PROIZD™.

Крім того, використовуються енергоефективні пластикові вікна з шестикамерна профілем, в який встановлено енергозберігаючі склопакети. По периметру всіх елементів, що покладений потрійний контур ущільнення для повного виключення протягів з вулиці.

Також необхідно утеплення перекриттів і покрівлі. Простір між лагами міжповерхового перекриття додатково утеплюється кам'яної ватою товщиною 100 мм. Кроквяна система покрівлі утеплюється кам'яної ватою товщиною 200 мм. З внутрішньої сторони монтується додаткова контробрешетка, в яку закладається шар вати в 50 мм. Із зовнішнього боку кроквяних ніг створюється спеціальний терморозрив з перехресним каркасом і додатковим шаром утеплення товщиною 50 мм. Загальна товщина теплоізоляційного пирога покрівлі - 300 мм.

Застосовується механічна система вентиляції, що забезпечує циркуляцію і оновлення повітря в будинку. Це допомагає рівномірно прогрівати будинок.

У базову комплектацію такого будинку входить утеплена шведська плита, силовий каркас, покрівля, зовнішня обшивка, утеплення, вікна, двері. Купити енергоефективний будинок під ключ можна від 25 тисяч рублів за квадратний метр.

Copyright © . All Rights Reserved