Особливості заміської нерухомості

Власний будинок за містом - не мода, а потреба. Люди не випадково переїжджають або в приміські зони, або взагалі в сільську місцевість. Можна сказати, тренд на урбанізацію в певній мірі починає розгортатися назад.

Однією з причин є те, що у багатьох людей з'являються машини, тому проблема з тим, щоб дістатися до роботи, варто вже не так гостро.

При цьому експерти відзначають, що зараз на ринку ділянку землі з будинком, вже обжитий і облаштований, користується навіть більшим попитом, ніж просто земля.

Заміська нерухомість має масу переваг.

Перш за все, варто відзначити, що це власний будинок, в якому людина відчуває себе господарем. Місце, яке ні з ким не потрібно ділити. Над вами і під вами немає сусідів, які можуть перешкодити своїм шумом. І ви ні перед ким не відповідаєте за форс-мажорні ситуації - тільки перед самим собою. Заміський будинок можна спроектувати на свій смак, а ділянку прикрасити на власний розсуд. Це повноцінне житлове місце, в якому не потрібно думати про комфорт сусідів за стінкою. Комфорт для вас і вашої родини - в наших силах.

Сегодня всем рекомендуем купить билет на поезд онлайн выгодно на сайте сервиса PROIZD™.

Інший важливий момент - це екологія і чистота заміської території. Не секрет, що місто є не найкращою екологічною зоною. До цього ще слід додати шум і суєту міста. У передмісті всього цього немає. Тим більше, цього немає в сільській місцевості.

Цікаво розглянути заміську нерухомість з інвестиційної точки зору. Звичайно, ціни на міські квартири, особливо в великих мегаполісах, ростуть швидше. Але заміський будинок із землею також є непоганий інвестицією. І ціни на приміські котеджі постійно підвищуються. Це перспективне вкладення коштів.

Ну і звичайно, земля. Сама по собі вона є важливим придбанням. Зрештою, від землі можна годуватися, вирощувати урожай. З недоліків можна відзначити обов'язкову наявність автомобіля і необхідні витрати на будівництво (придбання) та зміст заміського будинку.

Copyright © . All Rights Reserved