Зручні та багатофункціональні шафи від «Меблі-ПВМ»

Як зробити будь-яку кімнату просторою і при цьому знайти місце для великого обсягу речей всієї родини? Велика, зручна, містка шафа від провідного виробника меблів у Києві вирішить це питання найкращим чином. На сайті компанії «Меблі-ПВМ» https://mebel-pvm.com.ua/gotovi-shafy можна подивитися наявний асортимент готових шаф власного виробництва. Зроблені з екологічних матеріалів, укомплектовані європейською фурнітурою та механізмами, ці меблі стануть найулюбленішим місцем зберігання одягу, постільної білизни, домашнього текстилю для всієї сім'ї. 

Розпашна шафа з двома дзеркальними фасадами

Як правильно вибрати шафу?

Придбання готових меблів дещо відрізняється від індивідуального виготовлення. Відправляючись за покупками, важливо чітко розуміти декілька моментів, які допоможуть з правильним підбором готового виробу:

  • Визначитись з місцем розташування шафи. Це допоможе зробити необхідні заміри та не прогадати з розміром при купівлі.
  • Підібрати кольори. Орієнтуватись потрібно, спираючись на загальну стилістику приміщення. Звісно, обираючи готову шафу з наявного асортименту, коло вибору буде звужуватись. Але це дасть змогу робити вибір саме на основі підібраної заздалегідь палітри.
  • Вибрати тип конструкції. Тут треба виходити як з особистих побажань, так і враховуючи розміри кімнати, сусідства з іншими меблями. Головний критерій – зручність користування. 

Вже на місці можна буде визначитися з матеріалами корпусів, рами, фурнітурою. Спеціалісти «Меблі-ПВМ» радять – на комплектуючих не можна економити. Від їх якості напряму залежить довготривалість та зручність експлуатації.

Широкий вибір якісних шаф для будь-якої кімнати

У компанії «Меблі-ПВМ» є великий вибір готових шаф із власного складу, а також виставкових зразків. За бажанням можна підібрати шафу для спальні, передпокою, вітальні, дитячої кімнати. Для великих, просторих кімнат пропонуються класичні розпашні конструкції на 2 або більше дверей. Для маленьких приміщень найбільш актуальними є шафи-купе.

Дводверна шафа-купе зі знижкою

Дизайнери компанії пропонують різноманіття дизайнів фасадів. Це можуть бути лаконічні матові фактури природних матеріалів, наприклад, дерева або покриті глянцевою плівкою поверхні, які так підходять до сучасних інтер’єрів. Для дитячих кімнат є варіант фотодруку під захисним склом. Тут можна вибрати будь-яке зображення відповідно до віку дитини – просту геометрію, природні мотиви або улюблених казкових персонажів. Асортимент виробів із наявності поповнюється регулярно, тож кожен може вибрати варіант, який стане до смаку усім членам родини та вигідно доповнить інші предмети інтер’єру. 

Copyright © . All Rights Reserved