Ofyr – грилі для створення незабутньої атмосфери вечора

Ofyr – це про тепло, затишні вечори, неймовірно смачну, корисну та якісну їжу. Це про любов до себе та близьких. Грилі цієї компанії не тільки досконало виконують свої функції з приготування їжі, а й служать чудовою візуальною складовою вашого подвір’я, стають справжньою перлиною вашого саду. А купити обладнання за приємною ціною можна в магазині Grill Shop. Компанія співпрацює з провідним виробником уже багато років і надає гарантію на всі вироби. На сайті можна ознайомитися з усім доступним обладнанням і переглянути світлини.

Гриль на дровах Ofyr Classic Storage Corten 100 PRO

Перший гриль-осередок Ofyr було створено Гансом Гуссеном у 2015 році.Він зробив його таким, яким бачив у своїй уяві, бо не знайшов ідеального варіанта для себе серед наявних. Так і була заснована компанія, яку згодом було об’єднано з Fyrongroup, у 2021 році. Це об’єднання запалило справжній вогонь ентузіазму серед майстрів грилінгу своєю любов'ю до смачної їжі та пристрастю до дизайну й інновацій.

В чому ж магічність грилів Ofyr?

Приготування їжі на грилі Ofyr – це особливий досвід для майстра грилінгу. Основні переваги виробника:

  • багатофункціональне обладнання для приготування на грилі, смаження, запікання, тушкування та варіння;
  • ідеальний для приготування м'яса, гарнірів, овочів і десертів;
  • можна готувати кілька страв одразу завдяки різним температурним зонам на плиті;
  • надзвичайно міцна вогнева плита, виготовлена з чорної кортенової сталі;
  • можна використовувати як багаття в саду чи на терасі;
  • широка поверхня гриля ідеальна для великих барбекю-заходів;
  • гарний вибір функціональних аксесуарів.

Всі збираються разом біля вогнища та разом з грильє насолоджуються прекрасною атмосферою, різноманіттям у приготуванні неперевершених страв.

Гриль дров’яний Ofyr Island Corten 85 Teak Wood

Різноманіття функціональних аксесуарів для грилів-осередків

Чудовим доповненням до грилів-осередків будуть аксесуари цього ж бренду. Це справжній рай для кухаря. Ви можете зібрати для себе ідеальну літню кухню. Завдяки безлічі аксесуарів для грилів Ofyr спектр способів приготування кулінарних шедеврів збільшується. За допомогою набору гриля фірмові страви можна готувати прямо над палаючим полум'ям, а, наприклад, решітка Grill Round 100 пропонує місце для сковорідок, каструль або підходить як додаткова поверхня для гриля.

Решітка для дровяного гриля Ofyr Grill Round 100

Тож не варто зволікати. Зберіть для себе літній куточок для приготування ваших гастрономічних шедеврів і ваше подвір’я завжди буде затишним, а вечері – смачними.

Copyright © . All Rights Reserved