Celiane — колекція електрофурнітури для елітних інтер

Legrand Celiane — колекція відомого французького виробника електроустановчих виробів, випущена як преміальна та призначена для ексклюзивних інтер'єрів. Примітними рисами можна назвати матові поверхні, сталевий блиск окремих рамок, застосування патини у дизайні та бездоганно високу якість механізмів. Лінійка Celiane допомагає створити оригінальні архітектурні рішення та неординарно оформити звичні елементи приміщень.

Колекція Legrand Celiane фото

Ключові особливості дизайну та функціоналу Celiane

У дизайні найвиразнішою особливістю є комбінація квадратних рамок та круглих вставок. Також можна поєднувати будь-які варіанти цих елементів, експериментуючи з матеріалами і забарвленнями. При цьому виробник приділив максимум уваги і технічній частині продукції: у каталозі Celiane є все для управління освітленням, жалюзі, ролетами, опаленням, відео, акустичною технікою, інтернетом у квартирі, будинку чи офісі.

Ця лінійка включає 44 варіанти оформлення рамок Legrand Celiane і 70 функцій, які можна реалізувати за допомогою цієї електрофурнітури. Пристрої розраховані на вирішення завдань будь-якої складності: від керування світлом в одному приміщенні до комплексної автоматизації житла чи офісу.

Для клавіш є два формати: широкі і тонкі. Колірних варіантів всього чотири: білий, слонова кістка, титан та графіт.

Важливо, що для всіх вимикачів Celiane розроблено механізм плавного та безшумного натискання.

Розробники колекції включили до неї 5 рамок з Aqua-ефектом: їхня поверхня виглядає не просто глянсовою поверхнею, а ефектом водної плівки, що ніби обволікає конструкцію. Вона доступна в таких кольорах: білий, слонова кістка, кавовий, сірий і чорний.

Естетика та безпека

Для розеток Legrand Celiane використовується технологія лицьової панелі, що маскується та перешкоджає накопиченню пилу в поглибленнях пристрою:

  • У стані, коли розетка не використовується, всі елементи знаходяться в одній площині з рамкою.
  • Щоб скористатися ЕУІ, достатньо вставити вилку та натиснути до упору, утоплюючи панелі всередину механізму.
  • Коли вилка витягнеться, всі елементи автоматично вирівнюються за рівнем рамки.

Для користувачів виключено будь-який контакт із струмопровідними частинами. Все разом це забезпечує чистоту та безпеку електрофурнітури.

Каталог Celiane Legrand для заряджання USB A-C

Зарядні розетки Celiane призначені для дротового та бездротового підзаряджання мобільних пристроїв. Плюс у тому, що не потрібні окремі зарядні: смартфон, планшет, PowerBank або інший мобільний девайс просто підключається дротом прямо до розетки та заряджається. У моделях на два роз'єми підтримується можливість одночасного підзаряджання двох гаджетів. Монтуються такі ЕУІ у звичайні монтажні короби замість силових розеток.

В електрофурнітурі іноді застосовується спеціальна підставка. Вона кріпиться за допомогою супорта. Рекомендується використовувати для розеток 2К+3 або USB-розеток.

Бездротова зарядка гаджетів

Спеціальний набір розеток оснащений утримувачем для смартфонів та планшетів. Достатньо встановити гаджет на нього, і бездротова зарядка почнеться автоматично. Функція працює тільки з девайсами, які підтримують бездротову підзарядку.

Можливий багатопостовий монтаж такого обладнання.

Смарт вимикачі Legrand Celiane

Смарт-група вимикачів оснащена датчиками руху. Керувати світлом можна і вручну, при цьому пристрій реалізує такі функції:

  • Світильник буде увімкнено, якщо в кімнаті хтось рухається.
  • Світло згасне автоматично, якщо протягом 10 хвилин сенсор не помічатиме рух.

Підходить розумна електрофурнітура для коридорів, передпокоїв, кухні та санвузлів. Вона сумісна з усіма видами світильників, лампами. Робота датчиків та автоматики дозволяє суттєво економити електроенергію.

Колекція Legrand Celiane — стильна та високофункціональна новинка на ринку електротехніки. Вона підходить практично для всіх стилів інтер'єру: від мінімалізму та класики до лофта, гранжу та модерну.

Copyright © . All Rights Reserved