Перш ніж орендувати спецтехніку – 6 важливих питань

У будівельній галузі провал чи успіх будівельного проекту часто залежить від того, чи зможе компанія залишитися в рамках термінів та бюджету. Вибір правильної спецтехніки для роботи має вирішальне значення, тому важливо, щоб у вас були правильні характеристики, перш ніж ви звернетеся в компанію з оренди важкого обладнання. Останнє, що ви хочете зробити, це орендувати техніку і перевезти її на робочий майданчик, щоб з'ясувати, що у неї невідповідні габарити або що у неї відсутнє необхідне навісне обладнання.

Нижче наведено шість важливих відомостей, які необхідно перевірити, перш ніж орендувати машину у компанії, що спеціалізується на будівельній техніці. А вигідна оренда спецтехніки в Київській області та інших регіонах України доступна на сайті nvi.in.ua.

1. Вимоги до висоти

Незалежно від того, чи ви орендуєте вилковий навантажувач, екскаватор або фронтальний навантажувач, важливо враховувати висоти, які вам знадобляться для досягнення кожної конкретної роботи. Не просто довіряйте специфікаціям, перерахованим в Інтернеті, - уточніть у представника, що машина, що розглядається, дійсно може відповідати вашим максимальним і мінімальним вимогам до висоти.

2. Максимальна вага, яку техніка повинна підняти

Ви можете не знати точну максимальну вагу, і це нормально, але важливо отримати приблизну оцінку. Ви також повинні знати кількість і тип матеріалу, який ви переміщатимете (наприклад, земля або бетонний бій).

3. Стан ґрунту, рівна або нерівна поверхня

Важливо знати, чи працюватимете ви на плоскій, гладкій або кам'янистій або похилій поверхні, тому що це визначить, чи потрібна вам машина на гусеничному ходу або підійде колісна. Ця інформація також може визначити тип протектора шини, який буде потрібний для вашої роботи.

4. Навісне обладнання чи інструменти

Тип необхідних доповнень залежить від специфіки вашої роботи. Чи використовуватимете ви свою машину для зносу? Або розбивання асфальту чи бетону? Тоді вам, мабуть, знадобиться гідромолот. Якщо ви не впевнені, який тип додаткового обладнання вам знадобиться, орендодавець завжди зможе вас проконсультувати.

5. Тривалість проекту

Одне з перших питань, яке вам поставить, коли ви зателефонуєте в компанію з оренди спецтехніки, це "На який термін ви збираєтеся орендувати машину?". Вам потрібно знати конкретні дати, щоб координатор міг перевірити доступність машини.

6. Транспортування

Якщо у вас немає під рукою трала чи іншої відповідної техніки чи персоналу для перевезення обладнання на робочий майданчик та назад, не турбуйтеся. Більшість компаній з оренди можуть надати машини для перевезення спецтехніки для вас.

Copyright © . All Rights Reserved