Як вибрати сучасні меблі для кухні

Як вибрати сучасні меблі для кухні. Кухня, крім того, що в багатьох випадках вона є серцем будинку, є також кімнатою, яка зазвичай йде в ногу з технологіями і тенденціями дизайну. Іншими словами, кухні оновлюються частіше, а сучасні меблі - це те, що ви очікуєте знайти там. Отже, давайте подивимося, якими можуть бути ваші варіанти, якщо ви вирішите зробити свою кухню сучасної косметикою. Вы можете выбрать и заказать стильную мебель на http://estemine.com/category/idei-dizajna-dlya-doma/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Барні стільці.

Спроектуйте сучасну кухню з красивим острівцем, який можна використовувати як бар, і доповніть його цими елементами. Вони гладкі і стильні і прекрасно вписуються в кухню, яка має простий і гостинний декор.

Мармурові плити.

Мармурові плити популярні на сучасних кухнях, тому що вони виглядають елегантно і стильно і поєднують функціональність з вишуканою красою. Ви можете підібрати свої мармурові стільниці до кухонного острову для простого і зв'язкового виду.

Обідні стільці і настільні комбо.

Багато сучасні кухні також включають в себе вітальню / обідню зону, що складається з мінімалістського столу, подібного столу, спроектованому Еероном Сааріненом, і декількох стильних обідніх стільців, таких як формовані пластикові стільці Eames з дерев'яними ніжками.

Функціональне острівна сховище.

Тут нас вражають дві речі: цей приголомшливий темний ліхтар і цей прекрасний кухонний острів з вбудованим сховищем для книг. Любіть простоту і то, як ці дві особливості виділяються.

Акценти з нержавіючої сталі.

Ви можете додати кілька акцентів з нержавіючої сталі, щоб відповідати вашій кухонній техніці. Наприклад, подивіться на цей мобільний острів, який подвоюється як бар. Він має трохи індустріального стилю, але в основному він сучасний.

Вбудована техніка.

При проектуванні сучасної кухні вбудована техніка повинна бути на початку списку. Вони дозволяють додати кухні мінімалістський і організований вид і максимально використовувати простір. Але майте на увазі, що вам, швидше за все, знадобиться меблі на замовлення.

Приховані ящики.

Наскільки економічний цей кухонний острів? Просто подивіться на всі ці ящики. Тут багато місця для зберігання речей, від посуду до посуду, каструль і сковорідок. Але найприємніше, що все залишається прихованим, і єдиними видимими рисами залишаються індукційна варильна панель і раковина.

Copyright © . All Rights Reserved