Як вибрати оптоволоконний кабель

ЯК ВИБРАТИ оптоволоконного кабелю

образ. Існує ряд питань, що стосуються волоконно-оптичного кабелю і його застосування, які можуть швидко допоможе вибрати найбільш зручну продукт. Перш за все це установка. Існуюче або зазначене обладнання може точно вказувати, який кабель потрібно. Переконайтеся, що ви досліджували цю інформацію. 1) Який оптоволоконний режим вам потрібен? Багатомодовий або одиночний режим:

багаторежимний

образ

а) 62,5 / 125um Multimode. Промисловий стандарт многомодового кабелю. На ринку є велика кількість застарілого обладнання, яке вже підтримується цим кабелем.

б) 50/125 мкм багатомодовий. Багато нові пристрої можуть використовувати багатомодовий кабель 62,5 або 50 мікрон. 50 мікрон має велику пропускну спроможність.Вы можете купить современное телекоммуникационное и электрощитовое оборудование https://vago.ua/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

в) 50/125 мкм лазерний покращений мультірежім. В першу чергу для 10-гігабітних додатків Ethernet. Цей кабель був оптимізований для лазерних застосувань і може підтримувати додатки 10G до 300 або 500 метрів. Непогана ідея для перевірки майбутнього.

одиночний режим

образ

Одиночний режим використовується для додатків з великою або великою пропускною здатністю.

2) Який лічильник волокон вам потрібен? Зазвичай в парних числах в якості волокна вказується як Передати і отримати.

Кількість волокон може бути від одного волокна до 144 волокон. Варіанти вибору: 1, 2, 4, 6, 8, 12, 18, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96, 108, 120, 132, 144.

Рекомендується завжди витягати більше клітковини, ніж необхідно. Ви отримуєте тільки один раз, і майбутні вимоги до контенту будуть як і раніше вимагати більшої пропускної здатності.

3) Скільки волокон на котушці вам потрібно?

Волокно, на відміну від мідного дроту, зазвичай отримується для конкретної роботи безпосередньо з заводу. Вони можуть бути величезними - до 16 000 футів і більше на одному барабані.

Скільки на кожному барабані (може бути різної довжини для роботи) і скільки котушок вам потрібно? 4) Який рейтинг куртки і тип вам потрібно?

Оболонки з волоконного кабелю бувають різних стилів. Наприклад, волокно може бути тільки для внутрішнього використання, тільки для зовнішнього застосування, для внутрішнього і зовнішнього застосування, тактичним, а також може мати номінальні значення Plenum або Riser.

Copyright © . All Rights Reserved