Відновлення та реставрація дверей

Ми прагнемо відновити оригінальні, високоякісні дерев'яні двері. Ми зберігаємо спадщину важливих пристосувань, а не замінюємо їх без необхідності. Це, по-перше, гарантує збереження стильних функцій вашого будинку, а також мінімізує вартість. Відновлення виявляє, ізолює і обробляє проблеми ваших дверей, тобто вам не потрібно платити за повну заміну, коли в цьому немає необхідності. До Ваших послуг якісна та сучасна реставрація дерев'яних дверей за вигідною та доступною ціною, без переплат.

Працюючи над дверима періоду протягом багатьох років, ми набули значного досвіду в цій галузі. Згодом ми спробували, протестували і вдосконалили нові та інноваційні методи реставрації та ремонту дверей періоду, що поєднують в собі сучасні технології з хорошими старомодними знаннями і майстерністю. Наша реставраційна служба подбає про те, щоб ваші історичні двері були відновлені відповідно до найвищих стандартів, з ремонтом, захисною обробкою, захистом від протягів і обробкою, виконаними з обережністю і відданістю.

Це не звичайна служба відновлення. Ми піклуємося про збереження якості ваших дверей періоду. Ось чому ми ретельно Різдвом і прикрашаємо ваші двері. В результаті виходить більш якісна обробка без шкідливого занурення. Видаляючи двері з вашої власності, ми також гарантуємо, що деревина захищена від будь-якої різкої погоди або вологості, оскільки це відновлюється. Наші досвідчені столяри виконують всю свою висококваліфіковану роботу у відповідній майстерні. Такий спосіб роботи прискорює процес для вас, зводить до мінімуму безлад і руйнування в вашому домі і призводить до готового продукту, який, безсумнівно, благословить ваш будинок на довгі роки.

Чи можна відновити мою Двері?

Так, протягом багатьох років двері з масиву дерева були найпопулярнішим вибором для домовласників. Вони міцні, довговічні і елегантні на вигляд. Але вони не без їх проблем. Без належного технічного обслуговування двері періоду можуть з часом стати сприйнятливими до ряду проблем.

З огляду на, що основна частина двері зроблена з цільної деревини, має сенс, що основні проблеми виникають з самої деревини. Однак є також деякі труднощі з фарбою, чернетками та металевими елементами, такими як петлі, замки і поштові скриньки. Гарна новина полягає в тому, що, на відміну від альтернатив uPVC, більшість проблем, пов'язаних з дерев'яними дверима, повністю виліковні і вирішувані.

Copyright © . All Rights Reserved