​Структура паркетної дошки і її види

Структура паркетної дошки і її види

Ви вже почали ремонт, але до сих пір не змогли визначитися з типом підлогового покриття і все ще вибираєте між ламінатом 33 класу, паркетною дошкою або штучним паркетом? На сьогоднішній день, коли ринок будівельних матеріалів представляє величезну кількість будівельних матеріалів, зробити вибір дуже складно - очі розбігаються від розмаїття, і зупинити свій погляд на чомусь конкретному непідготовленому покупцеві дуже важко. Реставрация паркета от профессионалов доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

У цій статті поговоримо про таке підлогове покриття, як паркетна дошка. Це майже паркет, але не зовсім.

Структура паркетної дошки

Паркетна дошка має досить складну структуру, що складається з склеєних між собою спеціальним клеєм декількох шарів. Шари розташовані перпендикулярно один одному. Такий метод надає дошці стійкість до зміни геометричних розмірів і міцність на дуже тривалий час.

Верхній шар робиться з цінних і дорогих порід деревини. Мінімальна товщина шпону може становити 0,5 мм, максимальна - 6 мм. Найчастіше можна зустріти паркетну дошку з товщиною такого шару в 4 мм.

Середній шар виготовляється з хвойних порід деревини (ялина, сосна тощо), товщиною в 9 мм.

Нижній шар проводиться однорідним, товщиною в 1,5 мм. У ньому також беруть участь хвойні породи дерев. Кожен з шарів розташований перпендикулярно напрямку деревних волокон попереднього шару. Це надає паркетній дошці додаткову міцність і стійкість до механічних впливів.

Завдяки зростанню популярності паркетного статі зростає і попит на ремонтні роботи, що стосуються цього підлогового покриття: виробництво, укладання, ремонт, реставрація, циклювання художнього, штучного і щитового паркету.

Класифікація за кількістю плашок

За кількістю паркетних плашок паркетна дошка класифікується на однополосную, двухполосную і трехполосную. Односмугова паркетна дошка - це панель, верхній шар якої робиться з однієї цілої планки. Зустрічається безліч варіантів такої паркетної дошки: вона буває різної ширини і довжини, а також колірна гамма може бути однотонна, або з чітко вираженою текстурою деревини.

Двосмугова паркетна дошка складається з двох планок. Ці планки можуть бути і подовженими і укороченими. Це робиться для того, щоб було зручніше укладати таку паркетну дошку в приміщеннях з будь-якою площею, починаючи c маленьких кімнатах і закінчуючи величезними виставковими або торговими залами.

Триполосна паркетна дошка відрізняється від попередніх уже наявністю трьох плашок в верхньому шарі. Її відмінною рисою є той факт, що планки розташовуються в довільному порядку один від одного. Такий спосіб дає більше можливості для оформлення цікавих дизайнів в приміщенні.

Copyright © . All Rights Reserved