Реклама автомобілів - наклейки або магніти

Цілком очевидно, що реклама автомобілів - наклейки або магніти - це відмінний спосіб для малого і місцевого бізнесу вийти на ринок. За невеликі інвестиції ви можете перетворити свій автомобіль або вантажівку в мобільний рекламний щит, який досягає потенційних клієнтів і змушує їх діяти. Реклама на стекле автомобиля на виниловых наклейках доступна к заказу по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Крім того, з рекламою на боці вашого автомобіля, ви не будете проти того, щоб застрявати ще в декількох пробках!

Податкові списання - Добре, перш ніж ви почнете стрибати вгору і вниз, думаючи, що ви можете списати всю свою машину, наклеївши наклейку з логотипом вашого бізнесу ... ... ви не можете. По правді кажучи, автоматичні відрахування ретельно вивчені IRS і не повинні сприйматися як легкі. Кілька років тому суд ухвалив, що бізнес не може списати 100% транспортних витрат просто через рекламу. Гарна новина полягає в тому, що будь-які витрати на розміщення зазначеної реклами можуть бути списані. Так що, якщо ви хочете, щоб на вашому автомобілі було намальовано оголошення, завернули вантажівка або просто помістіть відмінну наклейку в заднє скло, зробіть це. Просто слідкуйте за витратами і списуйте їх при настанні податкового періоду.

Виготовлена на замовлення автомобільна напис з клейкого вінілу товщиною 2 міл. Можливість налаштування і розроблений, щоб не викликати пошкодження вікон або кузова вашого автомобіля. Підвищіть впізнаваність бренду і дійте за допомогою написів на своєму автомобілі, вантажівці, фургоні або будь-якому іншому транспортному засобі!

Виберіть з більш ніж 35 різних кольорів самоклеящегося вінілу, і ваші букви, нумерації або бізнес-логотипи будуть обрізані до потрібної вам форми.

Copyright © . All Rights Reserved