Різні типи клейких стрічок

Металізована клейка стрічка за характеристиками схожа на алюмінієву. Однак її основа виготовляється з поліпропілену. На зовнішню поверхню наноситься металеве напилення. Така структура забезпечує високу міцність, герметичність з'єднань, стійкість до перепадів температури навколишнього середовища. Металізований скотч застосовується при проведенні будівельних робіт, складанні вентиляційного обладнання, ремонті автомобілів і т.д. Клейкие ленты от производителя Вы можете заказать и купить по самоцй выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Армована клейка стрічка TPL

Армована клейка стрічка TPL виготовляється з ПВХ з зовнішнім покриттям з поліетилену. Полімерний склад забезпечує високий рівень водонепроникності матеріалу. Армований скотч TPL ефективно герметизує шви на стиках воздуховодов, труб, конструктивних вузлів складного обладнання. Надійно захищає тару (коробки, ящики, мішки) від впливу вологи при транспортуванні і зберіганні. Армування тканиною істотно покращує міцнісні характеристики матеріалу. Завдяки цьому скотч TPL може застосовуватися для упаковування великогабаритної тари з важкими вантажами.

Клейка стрічка, посилена стеклонітей витримує високі механічні навантаження (в кілька разів вище, ніж звичайний скотч, виготовлений з полімерних матеріалів). Скловолокно - гнучкий і міцний матеріал, який зберігає властивості в широкому діапазоні температур. Зазвичай використовують при упаковці важких металевих виробів (сталевого прокату, труб, тросів). Клей на каучуковій основі зберігає високу адгезію при екстремально високій температурі. Це дозволяє застосовувати скотч при монтажі конструкцій та обладнання, експлуатація яких пов'язана з особливими температурними режимами.

Сигнальна стрічка виготовляється з полімерної плівки. Вона використовується в якості тимчасового огородження для будівельних об'єктів, що ремонтуються ділянок доріг, реконструюються інженерних мереж (каналізації, водопровідних і газових труб) і інших потенційно небезпечних зон. Контрастна червоно-біла сигнальна стрічка - добре помітне, ефективний засіб інформування водіїв і пішоходів.

Copyright © . All Rights Reserved