​Поради по вентиляції при заміні вікон

Поради по вентиляції при заміні вікон

Потрібно замінити вікна у вашому домі? При виборі нових вікон важливо враховувати вимоги до вентиляції вашого майна. Сучасні змінні вікна виготовляються відповідно з постійно зростаючими стандартами продуктивності, забезпечуючи домовласникові підвищений рівень теплоізоляції і практично виключаючи протяги. Ремонт усіх видів вікон та дверей «Сервіс Вікон» за самою вигідною та доступною ціною, без накруток і переплат.

Однак кожен будинок, в який можуть бути встановлені ці продукти, відрізняється, і вентиляція будівлі є важливою характеристикою продуктивності, яку слід враховувати при виборі змінних вікон.

Ваш будинок повинен дихати

Коли вікна або двері в будинку замінюються, будівельні норми вимагають, щоб рівень вентиляції по всьому будинку не погіршувався. Це відноситься як до фонової, так і до продувочной (швидкої) вентиляції.

Якщо струменеві вентилятори не встановлені в існуючих вікнах чи ні інших засобів фонової вентиляції, рекомендується розглянути вимоги до вентиляції вашого будинку, коли ви розглядаєте можливість заміни вікон.

Способи провітрити ваш будинок

Можливості вентиляції для вентиляції вашого будинку включають в себе:

Вбудовані вентилятори в віконній рамі

вентиляція стека

Індивідуальні системи вентиляції

настінні вентилятори

Вентилятори з рекуперацією тепла

Нічні вентиляційні системи

Трікл вентиляційні та нічні вентиляційні системи є більш простими методами забезпечення вентиляції при заміні вікон.

Там, де безпека є проблемою або протяги будуть проблемою, системи блокування нічного вентиляційного отвору не рекомендуються.

Переваги адекватної домашньої вентиляції

Переваги правильної вентиляції вашого будинку включають в себе:

Свіже повітря може проникати в вашу власність, а несвіже повітря може виходити, зберігаючи здорову атмосферу в приміщенні.

Потенційно шкідливі переносяться по повітрю забруднювачі, такі як викиди від чистячих засобів, підлогових покриттів і меблів, можуть покинути ваш будинок.

Запах і водяна пара від приготування їжі, прання і купання можуть бути зменшені.

Ймовірно, буде зменшення конденсації і цвілі, які можуть зменшити пошкодження вашого декору і зменшити потенційні проблеми зі здоров'ям для астматиків та алергіків.

Деякі вентиляційні системи можна залишити відкритими, щоб забезпечити вентиляцію вночі або коли ви знаходитесь далеко від дому

керована вентиляція

Деякі системи вентиляції призначені для управління, і у них є такі додаткові переваги:

Ви можете вирішити, скільки або скільки повітря вам потрібно. Елементи управління повинні бути доступні, і, якщо необхідно, доступно кілька варіантів дистанційного керування - зверніться до установника за подробицями.

Якщо ви живете в шумному місці, поруч із жвавою дорогою, аеропортом або промисловим майданчиком, струменеві вентилятори дозволяють провітрювати ваш будинок, не відкриваючи вікна, це може знизити вплив шуму.

Якщо у вас вже є проблема з конденсацією в холодну погоду, або повітря в будь-яких кімнатах, особливо в спальнях, не виглядає таким свіжим, як хотілося б - установка нових вікон без відповідної вентиляції може посилити проблему.

Copyright © . All Rights Reserved