Північний Кіпр та доступна вартість нерухомості

Північний Кіпр був ізольований більше 30 років, і рішення Європейського суду з прав людини поклало кінець давньому спору. З 2010 року земельне питання остаточно вирішене, і на острові почався будівельний бум. При цьому попит на нерухомість перевищує пропозицію, тому що вартість нерухомості в північній частині острова в багато разів нижче, ніж вартість аналогічних будівель в Республіці Кіпр і Греції. К Вашему вниманию северный кипр недвижимость можно приобрести на самых выгодных и доступных условиях, по доступной и демократичной цене.

Гнучкий графік платежів
Немає необхідності купувати нерухомість за один раз. Завжди можна оформити безпроцентну розстрочку на кілька років у забудовника або оформити довгостроковий іпотечний кредит. При цьому немає необхідності складати цілий пакет документів або шукати поручителів. Для цього достатньо мати закордонний паспорт і бажання стати власником квартири.
Немає обмежень щодо оренди. Уряд Північного Кіпру робить все можливе для залучення туристів та інвесторів. Тому всі закони в сфері інвестицій максимально спрощені. Досить купити житло і здати його в оренду абсолютно вільно і легально! Немає ніяких обмежень на оренду житла іноземцями в державі. Досить заплатити 10% податок і орендувати нерухомість стільки, скільки хочете. З точки зору інвестицій Північний Кіпр є неймовірно привабливим місцем. Попит на квартири і вілли і раніше перевищує пропозицію. Як туристи, так і велика кількість студентів підтримують постійний попит на оренду нерухомості.
Як показує багаторічний досвід, здача вашої квартири в оренду може приносити 8-10% від загальної вартості нерухомості в рік. Таким чином, навіть найдорожче житло окупиться за 10 років і почне приносити чистий прибуток в майбутньому.
Спрощений візовий режим
Ніяких спеціальних документів не вимагається для в'їзду в країну. Досить мати звичайний закордонний паспорт. При проходженні митного контролю прикордонник ставить печатку на окремому аркуші і поміщає її в закордонний паспорт. Цій простій процедури досить для перебування в країні до 30 днів. Без особливих зусиль тривалість перебування на Північному Кіпрі може бути продовжена до 90 днів.
Вид на проживання легко отримати
В нашій спеціалізованій статті ви можете дізнатися більше про отримання посвідки на проживання на Північному Кіпрі.
Якщо нерезидент купує нерухомість в країні, він / вона може отримати дозвіл на проживання з мінімальними зусиллями. І це перевага отримує не тільки власник житла, а й його найближчі родичі (чоловік / дружина і діти).
Якщо вид на проживання продовжений на п'ять років, то в майбутньому можна подати заяву на отримання повного громадянства Північного Кіпру.

Получение ВНЖ на Кипре - https://kingstons.expert/uslugi/vnzh-i-pmzh/kipr.

Copyright © . All Rights Reserved