Основні компоненти танка - охолоджувача

Основні компоненти танка - охолоджувача

Танк-охолоджувач складається з холодильно-компресорного агрегату, що забезпечує циркуляцію хладагента і охолодження молока, і теплоизолированной ємності з випарником і панеллю керування. Зовні танки можуть мати форму циліндра, еліпса або «супер» -елліпса. Танк охладитель молока купить по выгодной и доступной цене Вы можете в удобное для Вас время, без накруток и переплат. Виготовляючи танки різних форм, виробники прагнуть збільшити площу поверхні охолодження і одночасно оптимізувати габарити для більш легкого «вписування» в існуючі планування приміщень. В цьому відношенні, ще до недавнього часу, системи з використанням льдоаккумуляторов істотно поступалися танкам з безпосереднім охолодженням, тому що крім самої ємності в молочку необхідно ще було розмістити ємність для накопичення льоду. Але завдяки технічному рішенню, вперше застосованого компанією Packo (Бельгія), поєднавши акумулятор льоду і ємність для молока в одному корпусі, дана проблема була успішна вирішена.

Для танків з безпосереднім охолодженням важливий обсяг початкового заповнення, який повинен бути не нижче рівня розташування лопатей мішалки (або не менше 5% загального обсягу танка), тому що фреон, який циркулює по випарника, має негативну температуру, і при відсутності перемішування надійшов молока, сприяє його намерзання на внутрішніх стінках ємності і, як наслідок, зміни органолептичних властивостей продукту. Танки з системою теплоакумуляцією позбавлені даного недоліку, тому що в якості холодоагенту використовується крижана вода, що дозволяє почати охолодження з «перших крапель». Вибір тієї чи іншої форми - скоріше справа смаку, ніж технологічна необхідність.

А ось на якість виконання танка слід звернути увагу. Для виготовлення ємностей застосовується високоякісна полірована харчова сталь марки AISI-304, яка на заводах розкроюється і формується. Якість зварювання і обробки зовнішніх і внутрішніх швів забезпечує не тільки зовнішній вигляд, але впливає на ефективність очищення поверхні (відсутність застійних / тупикових зон).

Copyright © . All Rights Reserved