Мрії про будиночок на березі моря

Мрії про будиночок на березі моря легко можуть стати реальністю, так що якщо у вас достатньо коштів, часу і завзятості, щоб подолати формальні процедури, саме час зайнятися цим питанням. В першу чергу, звичайно, варто визначитися з державою, куди можна буде приїжджати на літо. А як щодо того, щоб перебратися за кордон на постійне місце проживання? Сьогодні ми розповімо вам, як орендувати або придбати нерухомість на Північному Кіпрі. Житло на Північному Кіпрі: переваги. К Вашему вниманию недвижимость северный кипр недорого и на самых выгодных и доступных условиях, без накруток и переплат. Про недоліки такої ідеї, як покупка житла за кордоном, здогадатися неважко. Найчастіше це рішення пов'язане з паперовою тяганиною, оформленням заяв на ВНЖ і ПМЖ, витратами на авіаквитки. Однак труднощі не зупинять того, хто готовий на багато що, щоб обзавестися будиночком біля моря, а ще знає про ряд переваг придбання житла на Північному Кіпрі. тут порівняно просто отримати необхідні дозволи, ви навряд чи зіткнетеся з корумпованими чиновниками або недобросовісними ріелторами;

при покупці житла вартістю понад 200 000 € ви легко отримуєте ВНЖ, а потім і ПМЖ;

на острові низький рівень злочинності і відмінні умови для роботи і отримання утвореннями вихідцями з СНД;

на Північному Кіпрі ідеальні кліматичні умови - навіть взимку температура не опускається нижче +15 ° С, а ще тут відмінна екологія.

Огляд ринку і цін

Згідно відгуками емігрантів, обзавестися нерухомістю на острові не більше накладно, ніж купити квартиру або будинок в Східній Європі. Сьогодні ми розберемося, скільки коштує житло на Північному Кіпрі і чи може ця вартість змінитися з економічних причин. Залежно від цього ви можете вирішити, що для вас важливіше: витратити вже наявні кошти, накопичити або взяти іпотеку.

Вартість житла на Північному Кіпрі, звичайно ж, залежить від типу приміщення. Одна справа - придбати скромну квартиру в невеликих містах дефкі або Енгом, а до моря їздити на машині. Інша справа - купити розкішну віллу на самому узбережжі. А ще важливо, чи жив хтось в сподобався вам містечку до вас.

Copyright © . All Rights Reserved