Камасутра та еротика

Гончарство в Перу

Давня перуанська цивілізація Моче, що діяла з 100 по 800 рік нашої ери, була ще однією групою, яка усвідомила неслухняний потенціал, який таїться в вашому керамічному шафі. Культура сечі була особливо відома тим, що зображувала анальний секс, а не вагінальний, іноді з грудним вигодовуванням немовляти під час акту. Горячие и красивые девушки ню доступны онлайн в любое время бесплатно и без регистрации.

Камасутра в Індії

Знаменита Камасутра Ватсьаяни - це керівництво на санскриті, яке сходить до періоду між 400 р до н.е. і 200 р н.е. У посібнику представлені описи 64 типів статевих актів, а також роз'яснюється, як бажання може привести до доброчесного життя. Хоча в першому виданні не було ілюстрацій, незабаром багато художників спробували увічнити тачку.

Постійна ерекція в Греції

Зустрітися з Пріап, грецьким богом родючості, відомим своїми величезними геніталіями і постійної ерекцією. Тільки ще в першому столітті в Греції бути добре забезпеченим вважалося поганим, і його образ використовувався в основному для сміху. Статуї Приапа і його вічний стояк зазвичай знаходили в древніх дверних отворах, і проходять повз повинні були гладити ставний пеніс.

Штатив в Римі

У Римі теж був Приап, і, на відміну від греків, римляни захоплювалися його великим членом. Іноді вони зображували Приапа з його великий ерекцією, що зважується на вагах, а не мішки з золотом, тому що чому б і ні?

Ризикований ренесанс в Італії

Італійське Відродження було колективно обурене еротичним текстом під назвою I Modi (Шляхи), ілюстрованим маркантоніо раймонді, в якому 16 сексуальних позицій були явно візуалізовані за допомогою докладних гравюр. Оригінали, опубліковані в 1524 році, були знищені, а Раймонд заарештований, але копії оригінальних графічних зустрічей збереглися до наших днів. Щоб надати своїй роботі наукову достовірність, Раймонд весело відтворював кожен зі своїх сексуальних контактів з використанням відомих або міфологічних пар, таких як Антоній і Клеопатра або Марс і Юпітер.

Copyright © . All Rights Reserved