Електрокаміни для квартир і будинків

Електрокаміни це сучасний аналог дров'яних камінів сьогодні є найбільш поширеним варіантом інтер'єрних теплових приладів, які вдало поєднують в собі функції обігріву та формування естетики відповідних приміщень. Електричні каміни розрізняються по зовнішній обробці, споживаної та вихідною потужністю, масою та габаритами.Головні переваги таких приладів - висока пожежна безпека, мінімальні вимоги до установки, відсутність необхідності чищення від залишкових продуктів згоряння.Коли будинок опалюється централізовано, палаючий камін — це всього лише ностальгія і величезна насолода. В ті часи, коли виник камін, смола і гар були його неминучими супутниками. Сучасні електричні каміни горять так само яскраво, як справжні, але при цьому дуже зручні у використанні. Вони моментально і легко спалахують і гаснуть за вашим бажанням.Вони чистіші і економічніші в порівнянні із звичайним каміном і можуть горіти настільки яскраво, наскільки ви захочете, так, щоб ви могли прокинутися при помірному теплі, збереженому з минулої ночі.

Щоб зробити правильний вибір електрокаміну, треба просто звернутися на сайт компанії Art Flame https://artflame.com.ua/ru/category/electro і фахівці допоможуть придбати найкращий, той що ідеально підійде для вашої оселі.

 Головна перевага електрокамінів складається виключно простим і швидким встановленням або переміщенням на нове місце. Однією з умов встановлення каміна є наявність електричної розетки в безпосередній близькості від встановлюваного каміна. Для початку використання електрокаміна не потрібно додаткових зусиль, потрібно лише вийняти камін з упаковки, поставити на місце, включити в розетку і насолоджуватися.

Що стосується оформлення камінів, то тут все залежить тільки від фантазії власників. Електричні каміни випускаються різних розмірів і стилів. Залежно від цього можна підібрати будь-яке оформлення для вогнища. Існують готові обрамлення для різних типів електричних камінів, так само вогнище можна вмонтувати в стіну, в старовинний камін і будь-яке інше оригінальне обрамлення власного виконання, у тому числі і гіпсокартонні конструкції. У більшості інтер'єрів міських жител віддається перевага чистим природним матеріалам, і тут належна увага приділяється електричним камінам з плитами зі скла, каменю та дерева, які можна використовувати і окремо, поєднуючи в певній гамі. Вони майже не потребують додаткових аксесуарів, оскільки найчастіше є закінченими елементами інтер'єру. Але необхідно пам'ятати про елементарну безпеку - слід обов'язково залишати вентиляційні зазори навколо вогнища і можливість вилучення для чищення та обслуговування.
Як бачите, електрокаміни володіють низкою незаперечних переваг перед класичним каміном, це і простота монтажу і відсутність сажі і запаху диму, невід'ємних супутників відкритого вогню, а так само відсутність небезпеки загоряння приміщення від випадково вилетівшої з топки іскри і багатьох інших, і в той же час можливість насолоджуватись теплом і затишком походить від дуже якісної імітації палаючих дров у каміні, або тліючих вугіль.

Copyright © . All Rights Reserved