​Частини конструкції вентилятора

Частини конструкції вентилятора ВМН, що безпосередньо контактують з переміщуваним середовищем, виготовляються зі сталі 06ХН28МДТ, інші деталі - з вуглецевої сталі і чавуну.

Агрегат використовується для відсмоктування і переміщення агресивної робочого середовища, що містить до 0,5 г / м3 фтористих з'єднань, бризок фосфорної кислоти, пульпи амофосу і нітрофоски, з запиленістю до 1 г / м3 і відносною вологістю не вище 100%. Призначені для роботи в приміщеннях і на відкритих майданчиках, кліматичне виконання У і Т, по 1-й категорії розміщення (ГОСТ 15150-69). Мінімально допустима для початку запуску температура в равлику -30 ° С, максимальна температура на вході - не вище + 100 ° С. К Вашему вниманию вентилятор центробежный улитка по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Щоб купити вентилятори млинові ВМ або ВМН, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми надаємо своїм замовникам повну інформаційну підтримку, консультації, послуги з підбору та монтажу. При бажанні замовника, наші інженери проведуть всі проектні розрахунки.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що всі наші клієнти, не тільки постійні, але хто навернеться вперше, отримують можуть розраховувати на знижки і індивідуальні умови оплати. У нас ви можете купити млинові вентилятори як нашого виробництва, так і інших відомих російських виробників. Корозійностійкі вентилятори ТСК відносяться до обладнання спеціального призначення і виготовляються на замовлення. Ці вузькоспеціалізовані вироби використовуються на підприємствах, що виробляють міндобрива. Застосування в інших технологічних процесах неприпустимо.

Пристрій

ТСК типорозмірів 16 та 17 (17-I) виготовляються як з правим, так і з лівим напрямком обертання. Колесо з 24 лопаток балансується виробником з класом точності 4 (ГОСТ 22061-76). Корпус-равлик може бути встановлений з зміною кута розвороту на 90 °. Умови роботи з агресивним середовищем пред'являють особливі вимоги до матеріалів, з яких виготовляються основні частини конструкції. Вузли агрегату, які контактують з переміщуваними газами, виготовлені зі сталі 06ХН28МДТ. Для інших частин, що не контактує з агресивним середовищем, застосовуються вуглецева сталь і чавун.

Copyright © . All Rights Reserved