Відмінні зварювальними характеристиками

Напівпрофесійні напівавтомати

Хороший варіант для легкого режиму роботи — мобільний із відмінними зварювальними характеристиками для однофазного апарату. Напівавтомат сам оптимізує зварювальні параметри завдяки синергетичному управлінню. Він універсальний і підходить для зварювання ММА, яке спрощує повний набір додаткових функцій: антистик, гарячий старт, форсаж дуги, що регулюється. Якщо потрібний напівавтомат із широкими можливостями, великим ПВ та зварювальним струмом. Ви можете купити зварювальний напівавтомат за самою вигідною та недорогою ціною. Він підходить для середніх режимів роботи та пропонує три повноцінних способи зварювання: MIG, ММА та TIG. Багато додаткових функцій полегшують зварювання різних швів — протяжних, лицьових, які потребують глибокого провару і старт різних режимах.

Професійні напівавтомати

Невеликий напівавтомат – гарний вибір для виробничої майстерні, професійних ремонтних робіт та обслуговування. Використання великих котушок до 20 кг підвищує продуктивність. Виносний механізм, що подає, дозволяє працювати на відстані 25 м від джерела. Апарат працює з дротом до 1,2 мм та дає можливість зварювати метал до 10 мм.

Для середніх виробничих навантажень добре зарекомендував себе із синергетикою. Він зварює дротом до 1,2 мм і може працювати як Double Pulse. Функцію використовують при зварюванні тонколистового металу, кутових швів, швів з особливими вимогами до зовнішнього вигляду і сталей, які вимагають мінімуму теплоти, що підводиться. Для високих навантажень та виробничого зварювання дротом до 1,6 мм. Апарат із ПВ 100% працює без перерви довгий час. Механізм із 4-роликовим приводом забезпечує плавну подачу дроту. Синергетичне керування скорочує час налаштування, якість зварювання стабільно і менше залежить від навичок зварювальника.

Ще один потужний та ефективний напівавтомат для індустріального зварювання. Він багатофункціональний, перемикається між режимами MIG та ММА для зварювання дротом до 1,6 мм або електродом до 6 мм, дозволяє працювати з алюмінієм. Для підвищення якості зварювання та продуктивності передбачені протяжка дроту та продування газу, режим 2Т/4Т, заварка кратера та підключення водяного охолодження за потреби.

Copyright © . All Rights Reserved