Схема установки електричного котла

Схема установки електричного котла опалення в приватному будинку, на дачі - це система труб, усередині якої рухається теплоносій (вода або антифриз). За рівнем технічного оснащення електрокотли можна розділити на обладнання економ і комфорт класу (стандарт і дорожчий варіант) в залежності від характеристик і фірми виробника. Ви можете купити електичний котел на e-kotly.com.ua за доступною та вигідною ціною, без накруток та переплат.

Монтаж електричного котла в приватному будинку, котеджі має масу переваг над іншими способами опалення. По-перше, ви отримуєте в будинок тепло від екологічно чистого обладнання. По-друге, монтажні роботи не вимагають додаткової розробки і впровадження системи вентиляції і димоходу. Котельне обладнання безпечне, повністю автоматизоване і просте у використанні. Постійну температуру в приміщенні підтримують програматори. Розміщення і Пристрій електричного котла опалення на кухні, в санвузлі, лазні, сауні, гаражі, на горищі, в підвалі.

Установка електричного котла в приватному будинку - ціна, вартість робіт

Вартість установки електричного котла в приватному будинку, котеджі, на дачі в основному залежить від його типу, а також від ряду супутніх сантехнічних та електромонтажних робіт. Приблизні ціни за роботу і алгоритм дій по організації монтажу системи опалення ви можете дізнатися у диспетчера по телефону на сайті.

Порядок цін, прайс-лист із розцінками на деякі роботи по монтажу котельного обладнання. Етапи установки електричного котла опалення приватного будинку

Монтаж електрокотла в приватному будинку, на дачі можна розділити на кілька технологічних етапів. Установка і налагодження електричного водогрійного котла під ключ.

Розрахунок ефективності роботи електрокотла. Складання проекту інженерної системи опалення.

На стадії проектування враховується безліч нюансів - площа приміщення, поверховість, тип опалювальних приладів, якість теплоізоляції, кількість віконних і дверних прорізів.

Допомога в покупці, підбір оптимального варіанту обладнання. Доставка.

Фахівці Трубовар виконають правильний монтаж автономної системи опалення та електричного котла, дотримуючись нормативні вимоги до тепловіддачі і продуктивності, СНИП та ДСТУ.

Copyright © . All Rights Reserved