Переваги огорож з профтруби

ЗАБОРИ З ПРОФТРУБИ

Паркани з профільної труби є конструкції з готових елементів - секцій, встановлених на металеві опори. Огородження цього типу використовуються для садових та дачних ділянок, котеджів, адміністративних та громадських будівель, парків, скверів. Секційний паркан із профільної труби можна купити з доставкою. Ви можете купити металевий паркан з металопрофілю за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Докладніше про паркани з профільної труби

Металеві огорожі з профільної труби - це конструкції із сталевих труб, з'єднаних зварюванням. Для захисту від корозії метал покривається полімерними складами, а місця зварювання додатково обробляють грунтовкою. У процесі монтажу опори, оснащені кріпильними пластинами, встановлюються певному відстані друг від друга. Готові секції, зварені з труб, встановлюються між опорами та приварюються до кріпильних пластин.

Для виготовлення секцій та опор використовуються труби із конструкційної сталі з квадратним, круглим, прямокутним перетином. Опори, найчастіше, виготовляються із квадратної труби 60х60 мм, напрямні — із прямокутної труби 40х20 мм. Для заповнення секцій використовуються круглі або квадратні труби 20х20 мм.

Паркани з профільних труб можна побачити навколо приватних будинків, дачних ділянок, міських парків, дитячих садків, шкіл, офісних та адміністративних будівель.

Своєю популярністю зварні огорожі зобов'язані відмінним експлуатаційним характеристикам:

Міцність. Зварні конструкції з легованої сталі мають антивандальні властивості. Труби з профільним перерізом мають ребра жорсткості, що забезпечує секціям стійкість до серйозних навантажень.

Практичність. Огородження з полімерним покриттям не вимагають догляду, їх не потрібно щороку фарбувати. Порошкова фарба не тріскається на морозі, не вигоряє під прямими променями сонця.

Світлопрозорість. Сталеві секції надійно захищають ділянку від несанкціонованого проникнення зовні. При цьому ґратчасті секції не затіняють ділянку, не заважають природній циркуляції повітря, мають нульову парусність.

Великий вибір конструкцій. У нашій компанії можна вибрати будь-яку з доступних комплектацій або замовити виготовлення секцій за індивідуальним ескізом з ажурними елементами – вензелями, піками, виноградною лозою.

Естетичність. Сталеві секції виглядають акуратно і солідно, добре поєднуються зі стовпами, обкладеними декоративним або природним каменем, клінкерною плиткою, лицювальною цеглою.

Copyright © . All Rights Reserved