​Інтерактивні комплекти як сучасна необхідність

Інтерактивні комплекти складаються з інтерактивної дошки з проектором з ультракоротким або коротким фокусною відстанню, динаміками і роз'ємом для підключення сигналу. Інтерактивна дошка не замінює звичайну шкільну дошку, це не просто поверхня для письма. Ви можете замовити та купити мультимедійний комплекс за самою вигідною та не дорогою ціною. Це елемент будь-якої системи в школі, дозволяє проводити інтерактивні уроки практично по кожному предмету.

Вкрай важлива простота використання пристрою. Це дозволяє користувачеві зосередитися на проблемі, яка передається за допомогою плати, а не на технічних тонкощах роботи з пристроєм.

Ще одне важливе питання - сенсорна технологія, якої повинно бути оснащено пристрій. Якщо кілька людей стоять біля дошки і обговорюють проблему, кожен з них може підійти до пристрою і попрацювати над ним. Це дає вам велику свободу в роботі. Це дуже важлива функція в освітніх програмах. Сучасний інтерактивний стіл можна замовити на https://tech-pro.com.ua/catalog/interaktivnye-stoly/ за доступною ціною.

Студенту не обов'язково вміти використовувати комп'ютер або миша для роботи на дошці. Ця функція дуже важлива для маленьких дітей і студентів з особливими освітніми потребами.

Вибір розміру робочої поверхні інтерактивної дошки повинен відповідати специфіці її використання. Ще один ключовий елемент інтерактивного набору - проектор з ультракоротким або коротким фокусною відстанню, який в поєднанні з дошкою не може генерувати тінь або засліплювати людей, які працюють над ним, забезпечуючи при цьому чітке і стабільне зображення, повністю заповнює весь простір. робоча поверхня дошки.

Важливе питання - програмне забезпечення, що постачається з платою. Він повинен бути простим і інтуїтивно зрозумілим у використанні, заснованим на тій же «філософії» роботи, що і популярні офісні додатки, і дозволяти працювати вчителям і учням на різних рівнях освіти. Базовим елементом інтерактивного набору є інтерактивна дошка. Найважливішими критеріями вибору при виборі плати повинні бути можливість проведення навчання з використання плати уповноваженим консультантом, технічна підтримка, сумісність з програмним забезпеченням.

Copyright © . All Rights Reserved