Костянтин Кондаков: розвиток сучасного успіху

Костянтин Кондаков народився 10 червня 1982 року в місті Мелітополі Запорізької області (Україна) в звичайній родині. Навчаючись у школі, Костянтин Кондаков сильно захопився інформаційними технологіями і математикою, це і зумовило його подальший життєвий шлях. Вже в одинадцятому класі він писав комп'ютерні програми і займався дрібним бізнесом у вигляді збору комп'ютерів з комплектуючих.

З 1998 по 2002 рік Кондаков навчався в Таврійської державної агротехнічної академії за спеціальністю «економіст», але, на жаль, закінчити академію у нього тоді не вийшло, бо тоді у нього вже зовсім не було часу на навчання і відвідування інституту. На той момент, вже всі його час займала комп'ютерна техніка, і саме в той час і почалося становлення Кондакова як підприємця.

Через багато років, вже будучи успішним підприємцем і відомим фінансистом, Кондаков все-таки повернувся і закінчив цю академію, отримав заповітний диплом. В одному зі своїх інтерв'ю на запитання, навіщо він це зробив, Кондаков відповів: «Я просто ніколи не здаюся і завжди намагаюся доводити до кінця, то, що починаю!»

Але тоді, перервавши навчання в Академії, в 2000-х Кондаков займався всім, чим тільки можна, щоб заробити свій перший капітал. Він торгував металопрокатом, відкрив свою кузню, потім були турагентство, комісійний магазин, торгівля запчастинами для сільськогосподарської техніки і навіть курчатами, яких він разом зі своїм другом розвозили по регіону. Але врешті-решт його захоплення IT-технологіями взяло гору, і він повністю занурився в інтернет і способи заробітку в ньому. Зараз у мережі представлений його офіційний сайт https://kondakov.org/ із вичерпною інформацією про нього та його книжки.

У 2006 році Костянтин Кондаков закінчив Запорізький інститут державного та муніципального управління за спеціальністю «Менеджмент організацій», а в 2011 році отримав ступінь магістра за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». Пізніше Костянтин Кондаков став ще і магістром держ. управління закінчивши Національну Академію державного управління при Президентові України.

Всього Костянтин Кондаков має 3 вищих освіти і не збирається зупинятися на цьому. Кондаков вважає, що навчання — це головний інструмент для росту особистості і завжди говорить про те, що вчитися потрібно завжди. На сторінці http://politrada.com/dossier/Konstantin-Georgievich-Kondakov/ можна про це дізнатися детальніше.

У 2004-2005 роках Костянтин Кондаков почав серйозно пробувати себе в ролі трейдера і фінансового аналітика, паралельно розширюючи свої інтереси в сфері IT. Основним напрямком його діяльності стає надання консалтингових та аутсорсингових послуг, розробка веб-сайтів та програмного забезпечення, SEO-оптимізація веб-сайтів і, звичайно ж, аналіз фінансових ринків.

У 2005 році Костянтин Кондаков виступив ініціатором створення благодійної організації, яка існує до сьогоднішнього дня. Кондаков завжди був за те, що всі повинні робити Добрі справи, і до цих пір він не змінює цього свого погляду, намагаючись допомогти всім нужденним.

З 2006 року вже більшу частину свого часу Кондаков приділяв вивченню фінансових ринків. Аналіз світових економічних тенденцій вже тоді стала його захопленням, яке заклало фундамент для його майбутньої кар'єри.

У 2011 році Костянтин Кондаков еволюціонував до того рівня, щоб поділитися своїм досвідом з іншими. В результаті чого побачили світ його книги про ринок Форекс. У 2012 році разом з командою однодумців Костянтин Кондаков став засновником «Інституту розвитку економіки України», який об'єднав відомих наукових діячів у галузі економіки, соціології та політології. Ця організація займалася підвищенням фінансової грамотності населення і працювала над розвитком фондового ринку.

Також у 2012 році Кондаков став сертифікованим трейдером на українському фондовому ринку і почав свою роботу в якості аналітика та спеціаліста за біржовими операціями в ліцензованій української компанії «ММСІС інвестментс».

2013 рік ознаменувався для Кондакова виходом його третьої книги під назвою «Психологія трейдингу», в якій він знайомив читачів зі своїм поглядом на світову фінансову систему, та давав практичні поради щодо контролю над емоціями і боротьбі зі стресом. Пізніше ця книга Костянтина Кондакова була видана англійською мовою і мала великий успіх по всьому світу.

Copyright © . All Rights Reserved