Клеми сполучні та розподільні та їх особливості

Розподільні шини, які використовуються в електричних розподільних щитах та шафах управління, мають багато переваг. У першу чергу на увагу заслуговують необслуговувана конструкція і простота розширення системи розподілу. У свою чергу встановлення головних шин у задній частині КРУ забезпечує максимальну безпеку користувачів, ефективну стійкість до найбільших навантажень у разі короткого замикання та оптимальне відведення тепла. Ви можете замовити та купити клеми сполучні та розподільні на https://amperok.com.ua/ru/montazhna-produkc%D1%96ja/klemni_kolodky_shyny_izoljatory_din-rejka/klemy_zjednuvalni_ta_rozpodilchi/ за самою вигідною та недорогою ціною.

Шини прямують на спеціальні ізолюючі опори, які зазвичай встановлюються горизонтально. Якщо КРУ не передбачені викочувані чи рухомі вузли і номінальний струм збірних шин вбирається у 4000 А, то збірні шини може бути встановлені вертикально. Відстань між ізолюючими опорами визначаються виходячи зі струмів короткого замикання, які можуть виникнути в розподільчому пристрої. Найчастіше шини поділяють на секції, що відповідають ширині транспортних комплектів.

Варто зазначити, що в системах розподілу енергії використовуються розподільні та захисні рейки. Розподільні шини зазвичай проходять у задній частині розподільного пристрою вертикально від збірних шин вниз на ізолюючих опорах. Важливо, щоб переріз шин враховував пікове навантаження та можливі струми короткого замикання. Глибина розподільного щита на номінальні струми до 1600 А вбирається у 500 мм, але в струми понад 1600 А - 1000 мм. У свою чергу, ширина розподільного пристрою залежить від обладнання, яке живиться розподільними шинами. Відстань між ізолюючими опорами визначають залежно від струмів короткого замикання КРУ і відстані між фазними шинами.

Крім розподільчих шин, розподільні щити входять захисні шини. Вони проходять у нижній, задній частині шаф, горизонтально вздовж усього КРУ та додатково у вертикальних кабельних відсіках. Захисна рейка кріпиться безпосередньо до конструкції або вводиться в утримувачі рейки та ізолюється від конструкції.

Ізолювальні опори відіграють важливу роль у системах розподілу електроенергії на основі збірних шин. Найважливішими елементами ізолюючих опор є рейкоутримувачі та дистанційні модулі. Утримувачі рейок призначені для фіксації рейок та ізоляції їх від конструкції.

Copyright © . All Rights Reserved