Енергоефективних та екологічно чистих будівельних матеріалі

Компанія KeramoDim https://keramodim.com.ua/ почала свою діяльність в 2017 році, як інтернет-магазин з продажу енергоефективних та екологічно чистих будівельних матеріалів від провідних європейських виробників. Поступовий розвиток та вимоги ринку спонукали до розширення та надання комплексних будівельних послуг нашим клієнтам.

До виконання робіт залучаються тільки професійні бригади з відповідним досвідом. Ми постійно вдосконалюємось, проводимо навчання для виконавців, залучаючи представників заводу виробника. Така співпраця дає можливість найкраще виконати свою роботу та впроваджувати нові, досконаліші рішення.

В процесі роботи ми стикаємось з труднощами адаптації проекту до реалій будівництва та побажань клієнта. Для цього проводимо безпосередню тісну роботу з архітекторами й замовниками, щоб виконати найскладніші завдання без втрати якості.

Відвідавши офіс компанії KeramoDim, клієнт отримає професійну консультацію по матеріалах, а також необхідну інформацію по усіх питаннях будівництва майбутнього будинку. Відповідно до Вашого проекту здійснимо розрахунок матеріалів та необхідних послуг. Для клієнтів з інших регіонів діє постійний онлайн зв'язок через соціальні мережі, які дають можливість швидко надіслати вхідні проектні дані, щоб в найкоротший термін отримати комерційну пропозицію. На всі матеріали та послуги, що продаються через інтернет-магазин KeramoDim надається офіційна гарантія та сертифікати відповідності. Це дає можливість замовникам бути впевненими в якості продукції, що пропонується. Завдяки нашим перевіреним партнерам здійснюємо доставку товарів в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Постійна наявність матеріалу на складі забезпечує безперервну роботу на об’єкті.

Ми зацікавленні в комфорті для наших клієнтів та партнерів на всіх етапах співпраці, від першого замовлення до завершення будівництва будинку мрії.

Пропонуємо наступні матеріали для даху, стін та фасаду:

- Керамічна черепиця: Braas, Creaton, Roben, Koramic, Tondach

- Бітумна черепиця: Iko, Tegola

- Цементно-піщана черепиця: Braas

- Металочерепиця: ArcelorMittal, ruukki, ssab

- Великоформатні керамічні блоки: Porotherm, Leier

- Клінкерна цегла: Roben, Terca

- Мансардні вікна: Velux, Roto

- Дахові аксесуари та гідроізоляційні мембрани: Eurovent, DeltaDorken, Ivt, mdm

- Водостічні системи: Galeco, Lindab, Gromo, Zambelli

- Фальцева покрівля: листова та рулонна мідь KMETecu, титан-цинк Rheinzink, алюміній Prefa, сталевий лист Lindab, SSAB

- Будівельні й фасадні суміші Baumit.

Copyright © . All Rights Reserved