Фибробетон як композитний матеріал

Фибробетон можна визначити як композитний матеріал, що складається із сумішей цементу, розчину або бетону і переривчастих, дискретних, рівномірно розподілених відповідних волокон. Фибробетон має різні типи і властивості з багатьма перевагами. К Вашему вниманию несъемная опалубка купить товар можно по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Безперервні сітки, ткані тканини і довгі дроти або стрижні не зважають дискретними волокнами. Волокно являє собою невеликий шматочок армуючого матеріалу, що володіє певними характеристичними властивостями. Вони можуть бути круглими або плоскими. Волокно часто описується зручним параметром, званим «аспектним ставленням». Співвідношення сторін волокна - це відношення його довжини до діаметру. Типове співвідношення сторін становить від 30 до 150.

Фибробетон (FRC) - це бетон, що містить волокнистий матеріал, який підвищує його структурну цілісність. Він містить короткі дискретні волокна, які рівномірно розподілені і випадково орієнтовані. Волокна включають сталеві волокна, скляні волокна, синтетичні волокна і натуральні волокна. Усередині цих різних волокон цей характер фибробетона змінюється з різними бетонами, волокнистими матеріалами, геометрією, розподілом, орієнтацією і щільністю.

Армуюче волокно в основному використовується в торкрет-бетоні, але також може використовуватися в звичайному бетоні. Звичайний бетон, армований волокном, в основному використовується для наземних підлог і тротуарів, але його можна використовувати для широкого спектра будівельних деталей (балки, плоскогубці, фундаменти і т. Д.), Як окремо, так і з арматурою, пов'язаної вручну.

Бетон, армований волокнами (зазвичай це сталеві, скляні або «пластикові» волокна), коштує дешевше, ніж арматура з ручним кріпленням, але при цьому ще багаторазово збільшує міцність на розрив. Форма, розмір і довжина волокна дуже важливі. Тонке і коротке волокно, наприклад, коротке волокно у формі волосся, буде ефективним тільки в перші години після заливки бетону (зменшує розтріскування, коли бетон стає жорстким), але не збільшує міцність бетону на розтяг.

Copyright © . All Rights Reserved